İLETİŞİM0362 266 99 19
E-MAILsamsungeridonusum@gmail.com
ADRESKerimbey Mh. Organize San. Blv. No:34 Tekkeköy | SAMSUN
GERİ DÖNÜŞÜM

HAKKIMIZDA

  |   Hakkımızda

SAMSUN GERİ DÖNÜŞÜM

KESİMOĞLU GERİ DÖNÜŞÜM MERKEZİ

Img

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak temel gayelerimizden birisidir.

Uzmanlaşmış müşteri memnuniyeti ve hatasız üretimi hedef edinmiş çalışan kadrosuyla çağın getirdiği teknolojiyle kendini daima yenileyen; çağdaş işletmecilik anlayışına sahip Türkiye de ve Yurt Dışındaki müşterileri ile paylaşımcılık anlayışı çerçevesinde, her zaman ve her koşulda güven duyulan yenilikçi, girişimci, şeffaf, dürüst, eğitime önem veren; stratejik ortaklıklar kurarak iş alanını geliştiren, kendi sektöründe Türkiye'nin önde gelen kurumsallaşmış dünya markası firmalarından birisi olmaktır.

Img

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran KESİMOĞLU Geri Dönüşüm, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak geri dönüşüm sektöründe önder bir dönüşüm firması olmaktır.

Img

Geri dönüşüm sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

Vizyonumuz konusunda uzmanlaşmış, müşteri memnuniyetini ve her geçen gün daha az hata ile üretimi hedef edinmiş çalışan kadrosuyla; çağın getirdiği teknolojiyle kendini daima yenileyen; çağdaş işletmecilik anlayışına sahip; yerli ve yabancı tedarikçilerinde, müşterilerinde ortaklık, çalışanlarında ise paylaşımcılık anlayışı çerçevesinde, her zaman ve her koşulda güven duyulan; yenilikçi, girişimci, şeffaf, dürüst, eğitime önem veren; stratejik ortaklıklar kurarak iş alanını geliştiren, kendi sektöründe Türkiyenin ve dünyanın önde gelen kurumsallaşmış dünya markası firmalarından birisi olmaktır.

GERİ DÖNÜŞÜM

Dünya'da geri dönüşümün önemi